Ekspertiz Aşamaları

Sistem Nasıl Çalışır?

Aracını Bul

Yeni ve uygun fiyatlı bir araç bulduğunuzda; il dışında olup ya da iş yerinden izin alamadığınız durumlarda panik yapmanıza gerek yok. Otoekspertizbul.com ekibi ile çalışarak bu durumu kolaylıkla çözebilirsiniz. Aracınızı bulup, randevu almanız yeterlidir.

Online Ekspertiz Talep Et

Online randevu alan müşterilerimizin bilgileri doğrultusunda araç sahibi ile iletişime geçilir. Uzmanlarımız, araç sahibi ile alıcı kişi adına görüşme sağlayarak anlaşmalı servislerimize yönlendirilmesini sağlar.

Ekspertiz Paketi Seç

Aracın tüm detayları seçtiğiniz paketler doğrultusunda en ince ayrıntısına kadar ekspertiz uzmanlarımızca incelenir. Otoekspertizbul.com ekibi bu süreci sizler için denetler, rapor oluşturur ve alıcı kişiye danışmanlık sağlar.

Ekspertiz İşlemleri

Aracın işlemleri devam ederken, aracın; eksik, hatalı, çizik bölgelerinin detaylı ve açıklamalı olarak fotoğrafları ve video kayıtları çekilir. Test sürüşünde; aracın içeriye yansıttığı sesler, eksoz ve motor seslerinin video kayıtları yapılır.

Ekspertiz İşlemlerinin Bitmesi

Ekspertiz raporunda; Ekspertiz aşama, 500 nokta ekspertiz, araç değerlendirme, hata takip, motor perforsmans, boya-değişen formları, ekspertiz uzmanları ve otoekspertizbul.com ekibi tarafından raporlar analiz edilerek doldurulur.

Raporların Size Gönderilmesi

Serviste hazırlanan ekspertiz raporları, alıcı kişinin mail adresine gönderilir. Böylelikle araç almak isteyen kişiler, il dışından gelmeden ya da ofislerinden ayrılmadan kolaylıkla ekspertiz raporuna ulaşmış olur.

Müşterilerimizin Görüşleri

Partnerlerimiz

Türkiye genelinde profesyonel oto ekspertiz hizmeti veren iş ortalarımız.