Hakkımızda

otoekspertizbul.com

Otoekspertizbul.com olarak 2010 yılında başladığımız Oto Ekspertiz yolculuğumuzda 10 yıllık bir tecrübeyi geride bıraktık.

Türkiye'nin ilk Online Oto Ekspertiz raporu sunan bir girişim olarak,ilk olmanın zorluklarını değerli müşterilerimizle birlikte aşmayı başardık.

Tarafsız Kuruluş

2.El araç alacak müşterimize daha şeffaf ve rahat ekspertiz raporlarına ulaşmayı sağlamaktadır.

Yüzlerce Partner

Türkiye'de ve global pazarda kurulan ilk "Online Ekspertiz" rapor sağlayıcısıdır.

Kolay Randevu

İster evinizden, ister ofisinizden ister il dışından bulduğunuz tüm araçlar için il dışından gelmeden kolayca ekspertiz raporunuzu almanızı sağlayan, müşteri odaklı bir hizmet sağlamaktadır.

2. el araç almaya mı karar verdiniz?

Araç bayan temiz, doktordan az kullanıldı garaj arabası gibi terimler artık alışagelmiş ve iyi niyetli ya da kötü niyetli satıcıların da odak noktası olmuştur.

2. El bir araç almaya karar verdiğiniz de, satıcı ile iletişime geçersiniz. Kimse kendi malını kötülemez kusurlarını gizlemeye çalışır.

Ekspertiz yaptırmak artık günümüz koşullarında zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir.

İş yerinden, gezerken ya da kafedeyken Ekspertiz Talep Et!

Nerede olursan ol çağrı merkezimizden ya da online randevu alarak ekspertiz yaptırabilirsin!

Oto Ekspertiz Sonuçların cep telefonuna ve mail adresine gelsin. Uzman ekibimiz sizi arayarak detaylı bilgilendirme yapsın.

Aracınızın resimlerini ve videolarını sizlere gönderelim. Kusur bölgeleri varsa tek tek analiz edelim.Oto Ekspertiz Bul Tanıtım Video